Выстаўка дзіцячай творчасці “Калядныя замалёўкі – 2017”

• 22.12.2017

Нацыянальны гістарычны музей Рэспублікі Беларусі і Музей гісторыі тэатральнай і музычнай культуры запрашае на выстаўку дзіцячай творчасці “Калядныя замалёўкі – 2017”.

Калі калядна–навагодні настрой яшчэ не зусім трывала ўвайшоў у Ваша жыццё – спяшайцеся на выстаўку дзіцячай творчасці “Калядныя замалёўкі–2017”. Яна працуе з 22 снежня 2017 года па 21 студзеня 2018 года ў Музеі гісторыі тэатральнай і музычнай культуры.

Выстаўка арганізавана па выніках аднайменнага конкурса “Калядныя замалёўкі – 2017” на лепшы дзіцячы малюнак ці выраб дэкаратыўна–прыкладнога мастацтва і праводзіцца ўжо пяты год запар. Сёлета арыгінальных, сапраўды мастацкіх конкурсных работ з дзіцячым бачаннем Калядаў і Раства прадстаўлена 115.

Наведванне выстаўкі гарантавана напоўніць Вас радасцю, творчым натхненнем і асабліва гонарам, што нашы дзеці – лепшыя ў свеце.

Прыходзьце і атрымоўвайце асалоду!

Чакаем Вас па адрасе: Мінск, Музычны завулак, 5.

Працуем: панядзелак – нядзеля з 10.00 да 18.00.

Tэл. для даведак: 220 26 67

E–mail: asvetnik@tut.by